Nahlášené závady

Předmět hlášení: Nefunkční lampyNahlášeno: 15. 10. 2018 - 17:54Stav: NahlášenoZpráva: Mířetín, šlo by konečně zjednat opravy veřejného osvětlení?
lampa č. 3 a 16, nejdou.
Č. 3 - nejde některé dny.
Č. 16 - nejde po chvíli svícení každý den.
Ó kde je konec těm starým ...
Nahrané fotografie