Nahlášené závady

Předmět hlášení: Veřejné osvětleníNahlášeno: 21. 6. 2018 - 21:53Stav: NahlášenoZpráva: Dobrý den. Prosím o opravu světla v ulici Zahradní s označením P067 - nesvítí. Děkuji.
Nahrané fotografie