Nahlášené závady

Předmět hlášení: vedlejší komunikaceNahlášeno: 6. 1. 2018 - 12:40Stav: NahlášenoZpráva: Chtěla bych nahlásit, nevyhovující vedlejší komunikaci v Proseči - Podměstí. Tato komunikace je v dezolátním stavu už nějakou dobu. Silnice je používaná velmi často a stav je pro mnohé obyvatele opravdu překážkou v jejím používáním. Když sjedeme z hlavní silnice tak musíme (viz. foto) projet přes vystouplý kanál, ostrou hranu končící záplaty a po chvíli 2 metry dlouhou díru, která je momentálně jedna velká kaluž. Silnici využívají i pošta, pečovatelská služba a hlavně technické služby, které dost dávají, už takhle dezolátní silnici zabrat, vyvážením kontejnerů, které se u ní nachází. Prosíme o řešení opravou silnice, nikoli zalepením, které vydrželo 2 měsíce. Jde o úsek od silnice za most (cca 10 metrů) kde by se napojilo na již stávající slušnou komunikaci, vytvořenou po kanalizaci, před několika lety. Děkujeme Šplíchalová a další obyvatele Podměstí.
Nahrané fotografie