Nahlášené závady

Předmět hlášení: Obecní osvětlení , kontejner na bioodpad.Nahlášeno: 8. 10. 2017 - 19:21Stav: NahlášenoZpráva: Od pátku nejde v Miřetíně veřejné osvětlení, kontejner na bioodpad nevyvežen.
Nahrané fotografie