Nahlášené závady

Předmět hlášení: Odvoz komunálního odpaduNahlášeno: 18. 6. 2023 - 17:25Stav: NahlášenoZpráva: Již od 1. 5. 2023 mi nebyla z adresy Martinice 14 vyvezena popelnice se směsným odpadem, minulé roky byla tato popelnice pravidelně vyvážena.
Tento rok mi byla popelnice vyvezena pouze 2x, přesto že jsem zaplatila za odvoz na tento rok již 13. 3, 2023 (výpis z převodu zasílám v příloze) a tento stav jsem již urgovala telefonicky u místostarosty.
Žádám o zprávu proč mi popelnice nebyla vyvezena a kdy bude zjednána náprava.
S pozdravem, Jana Ohlídalová.
Nahrané fotografie