Nahlášené závady

Předmět hlášení: Nesvítí veřejné osvětleníNahlášeno: 5. 6. 2017 - 11:01Stav: VyřešenoZpráva: Tři týdny již nesvítí po sobě jdoucí čtyři lampy veřejného osvětlení od konce Ergotepu po Burešovi a od soboty nesvítí celá Zábořská ulice a u Rychtářových sadů je zanesený kanál,při větším dešti nepobírá vodu. Skála
Nahrané fotografie
Odpověď města:

Veřejné osvětlení bylo již opraveno, děkujeme za upozornění,