Nahlášené závady

Předmět hlášení: Vykali na hristiNahlášeno: 7. 10. 2022 - 11:20Stav: NahlášenoZpráva: Miretin odpocinkova zona kazdy den tu sou bobky od nejakeho psa (behaji tu na volno)
Nahrané fotografie