Nahlášené závady

Předmět hlášení: uhynulý zajíc na silniciNahlášeno: 24. 9. 2021 - 10:55Stav: NahlášenoZpráva: Mohl by někdo prosím odklidit u nás ze silnice uhynulého zajíce.
Nahrané fotografie