Nahlášené závady

Předmět hlášení: Dopravní situaceNahlášeno: 19. 6. 2021 - 15:10Stav: V řešeníZpráva: Dobrý den. Chci se zeptat na řešeni dopravni situace v ulici U Hřiště - frekventovaná mistni komunikace, vysoká prašnost, výmoly, komunikace pro motoristy i pěší (deti...), nutnost zvýšení bezpečnosti - zjednosměrnění?, režim parkování, omezení rychlosti - spalovací práh. Prostor kolem obchodního centra a sportovního stánku obce by si zasloužil pozornost obce. Dotaz mého otce i můj - je v akcích obce počítáno se zkulturněním této lokality? Pokud ano, v jakém období a v jakém rozsahu. Děkuji za odpověď.
Při návratu do "své" rodné obce velice oceňuji změny k lepšímu a hodně si všímám, jak se v obci daří vylepšovat vše pro život jejich občanů. Držím pěsti.
Nahrané fotografie