Nahlášené závady

Předmět hlášení: Odpožinková zóna/dětské hřiště MiřetínNahlášeno: 3. 3. 2021 - 17:40Stav: VyřešenoZpráva: Dobrý den.
Hlasím rozježděný trávník na dětském hříšti(odpočinkové zóně) v Miřetíně. Tuto závadu pravděpodobně způsobili obyvatelé obecního bytu čp. 65. Prosím o úpravu povrchu do použivatelného stavu buď městem nebo nájemníky.
Děkuji
Nahrané fotografie
Odpověď města:

Původce poškození byl vyzván k nápravě, opraveno.