Nahlášené závady

Předmět hlášení: Nefunkční sloupové osvětlení Nahlášeno: 11. 11. 2020 - 06:10Stav: NahlášenoZpráva: Dobrý den, znovu prosím o opravu veřejného sloupového osvětlení v obci Martinice proti čp. 9. (u křížku)
Osvětlení je v táhlé zatáčce, kde za tmy není dobrá orientace.
Děkuji Navrátil Petr
Nahrané fotografie