Nahlášené závady

Předmět hlášení: Dolní rybník v MiřetíněNahlášeno: 1. 11. 2020 - 13:44Stav: NahlášenoZpráva: Ucpaný přítok do dolního rybníka, voda teče po cestě do rybníka, cesta je zcela podmáčené a nedá se tam projít.
Nahrané fotografie