Nahlášené závady

Předmět hlášení: nepořádek autobusové zastávkyNahlášeno: 9. 8. 2020 - 09:24Stav: NahlášenoZpráva: Vážení,
prosím o vyřešení problému s nepořádkem okolo autobusových zastávek, kde často posedávájí ti, kterým evidentně nedělá problém zahazovat nedopalky a víčka od pivních lahví. Vadí to nejenom mně, ale návštěvníkům Prosečska.
Fotografe nezasílám, vše máte kousek pod okny.
Děkuji za vyřešení
Zdraví
Běloušková
Nahrané fotografie