Nahlášené závady

Předmět hlášení: Veřejné osvětlení na ulici PodměstskáNahlášeno: 1. 3. 2017 - 19:28Stav: VyřešenoZpráva: Zajímalo by mne. kdy skončí "úsporný" režim veřejného osvětlení na ulici Podměstská. V poslední době svítí ve velmi omezeném režimu a někdy dokonce nesvítí vůbec - jako například dnes večer! Veřejné osvětlení bylo nedávno rekonstruováno, vedení uloženo do země a práce provedeny jistě kvalitně! Pokud se jedná o poruchu, což je z výše uvedeného málo pravděpodobné, je odstraňování poněkud dlouho! Fotografii závady vám zaslat nemohu, neboť nesvítící světlo se ve tmě fotí obtížně.
Nahrané fotografie
Odpověď města:

Závada byla nalezena, problém by měl být opraven, omlouváme se za komplikace.