Nahlášené závady

Předmět hlášení: OsvětleníNahlášeno: 2. 1. 2020 - 08:28Stav: NahlášenoZpráva: Blikající lampa pouličního osvětlení v Martinicích, proti č.p. 7 u odbočky na Františky.
Nahrané fotografie