Nahlášené závady

Předmět hlášení: Lampa ZO32Nahlášeno: 15. 11. 2019 - 07:47Stav: NahlášenoZpráva: Dobrý den, nesvítí pouliční lampa nad Ergotepem ZO32
Nahrané fotografie