Nahlášené závady

Předmět hlášení: listí na hřbitověNahlášeno: 22. 10. 2019 - 19:00Stav: NahlášenoZpráva: Jak je vidět obec roky ignoruje tento problém jak na katolickém i evangelickém hřbitově, přitom ve smlouvě o pronájmu hřbitovního místa je uveden úklid hřbitovních prostor ze strany obce. Povinnosti platí pro obě strany! Kam se obrátit se stížností na obec? Novotný
Nahrané fotografie