Nahlášené závady

Předmět hlášení: Listí na hřbitověNahlášeno: 19. 10. 2019 - 17:18Stav: NahlášenoZpráva: Dobrý den, je možmé na katolickém hřbitově přidat koše s pytlemi na listí nebo vysypat kontejner,už to není kam dávat.Dnes jsem se s pozůstalými u hrobu Meteláků, dala do řeči, udělali za křížem obrovskou kupu listí a čekají že to někdo uklidí. Divili se, že si to každý zde uklízí od hrobu sám :( . A do budoucna s těmi lípami něco vymyslet?(Dělají jen nepořádek od jara do zimy).Děkuji Kusá
Nahrané fotografie