Nahlášené závady

Předmět hlášení: Nepořádek na komunikaciNahlášeno: 27. 2. 2017 - 08:43Stav: VyřešenoZpráva: Nepořádek na komunikaci u Jenišťů, ohrožení chodců a řidičů, možné hřebíky na silnici.
Nahrané fotografie
Odpověď města:

Ve spolupráci s městskou policií byl majitel dřeva seznámen s následky a možnou pokutou v případě okamžitého nesjednání nápravy - odstranění dřeva z komunikace a veřejného prostranství, při kontrole v pondělí 27. 2. 2017 již byl stav uspokojivý (problém nahlášen občanem v pátek  24. 2. 2017).