Nahlášené závady

Předmět hlášení: prašnost na náměstíNahlášeno: 5. 6. 2019 - 07:03Stav: NahlášenoZpráva: v důsledku asi zřejmě špatného postupu u nově položených kostek se na náměstí šíleně práší
máme tady přinejmenším 2 lidi, kteří tomu rozumí - pan Dudycha a pan Zeman - kteří když udělají chodník - nikdy po nich takové závady nejsou - takže bych řekla, že se stačí poradit
Nahrané fotografie