Nahlášené závady

Předmět hlášení: Opět a zase nesvítíme Nahlášeno: 2. 5. 2019 - 00:09Stav: NahlášenoZpráva: Mířetín - nesvítí pouliční osvětlení, už zase ..., a přitom jsme nenároční, ale nejsme krtci, stačila by nám na obec např. jediná žárovka ze zastávky v České Rybné ....
A když už budete v řešení, možná by se šiklo ho seřídit, opravdu nemusí svítit když je ještě a nebo už denní světlo.
Nahrané fotografie