Nahlášené závady

Předmět hlášení: PodnětNahlášeno: 7. 7. 2017 - 12:07Stav: V řešeníZpráva: Podnět- nedostatek

Oď té doby co máme v Miřetíně nové lampy, které mimochodem svítí jen za denního světla, Proseč musí být velmi bohaté město, máme i nový městský rozhlas.

Hned dva problémy v jednom.

Co seřídit osvětlení, když už má ty dvě hodinky denně svítit, aby svítilo kdy je to potřeba a ne když je venku ještě denní světlo?

A rozhlas? Oď té doby co máme nový, téměř nikdo z obyvatel ho bohužel neslyší.
Moderní města ale i obce mají hlášení rozhlasu na svých webových stránkách a je po problému, jelikož snad žijeme ve 21. století i my, co se inspirovat, aby občané pokaždé při hlášení nemuseli vybíhat ze svých domovů.
Ani SMS od města nejsou výhra, přijde 1 z 10 a ještě k tomu určitě ta nejméně užitečná.

Děkujeme Sdružení Za lepší Miřetín
Nahrané fotografie
Odpověď města:

Dobrý den, děkuji za příspěvek, na základě vašeho podnětu bylo v pátek cca ve 22:15 hod provedeno místní štření, veřejné osvětlení normálně funguje (viz foto s časovým razítkem).

Co se týká dalších podnětů, k tomu pouze uvádím, že zastupitelstvo zřídilo v Miřetíně osadní výbor, který s vedením města pravidelně komunikuje a žádnou z uvedených závad (nefunkční VO a rozhlas) zatím nenahlásil.

Pokud se skutečně za anonymním názvem "Za lepší Miřetín" schvávávají konkrétní občané, doporučuji jim obrátit se přímo na osadní výbor, aby uvedené závady a podněty prověřil, konkretizoval a potvrdil je s požadavkem zjednání nápravy (uvedený příspěvek jsem zároveň odeslal i na adresu předsedy osadního výboru).

Případně nabízím svůj telefon 777 11 99 57 nebo e-mail starosta@prosec.cz a žádám konkrétního nespokojeného občana (???), aby se sám ozval, konkretizoval problém (časy kdy nesvítilo VO, případně místo kde nefunguje rozhlas) a velmi rád se budu uvedeným podnětem zabývat, aby se ke spokojenosti vyřešil.

S pozdravem a přáním pěkného večera

Jan Macháček, starosta