Nahlášené závady

Předmět hlášení: nepořádek u popelnic Nahlášeno: 18. 3. 2022 - 04:17Stav: NahlášenoZpráva: Je potřeba zajistit úklid kolem popelnic na Martinicích u kapličky.
Nahrané fotografie