Nahlášené závady

Předmět hlášení: Kontejner omezující průjezdNahlášeno: 22. 5. 2021 - 18:47Stav: V řešeníZpráva: Dobrý den, mám připomínku k umisťování kontejneru na biodpad (na zeleň) v Podměstí. Už několikrát se stalo, že zasahoval do vozovky, ale tentokrát je to až extrémní. Lidem co tam jezdí každý den, je to nepříjemné. Navíc když se přejede most, není přes kontejner z klasické osobního vozidla vidět a snadno by se mohla stát nehoda.
Nahrané fotografie