Nahlášené závady

Předmět hlášení: IgelitNahlášeno: 22. 5. 2021 - 17:45Stav: V řešeníZpráva: Dobrý den.
Již minimálně rok je na stromu vedle zdi katolického hřbitova žlutý igelit (ze strany parčíku u silnice). Nyní ho částečně kryjí listy, ale celou zimu tam nepřehlédnutelně svítil. Bylo by jej možné odstranit?
Děkuji. S pozdravem Miloš Novák, Česká Třebová
Nahrané fotografie