Nahlášené závady

Předmět hlášení: Světlo v MiřetíněNahlášeno: 5. 2. 2021 - 08:33Stav: VyřešenoZpráva: Již týden nesvítí světlo u zastávky autobusu v Miřetíně naproti bývalé školy.
Nahrané fotografie
Odpověď města:

Bylo opraveno.