Nahlášené závady

Předmět hlášení: Veřejné osvětlení na ulici PodměstskáNahlášeno: 3. 3. 2017 - 05:00Stav: VyřešenoZpráva: Dnes ráno (5.00) na Podměstské tma jak v pr(oseči)!!
Nahrané fotografie
Odpověď města:

Závada byla nalezena, problém by měl být opraven, omlouváme se za komplikace.