Nahlášené závady

Předmět hlášení: Nefunkční osvětlení MartiniceNahlášeno: 23. 11. 2020 - 10:00Stav: NahlášenoZpráva: Prosím o opravu pouliční lampy v horní části Martinic v zatáčce u č. p. 9 / u pomníčku s pamětní deskou dopravní nehody/ Toto místo není nyní vůbec osvětlené a zatáčka je neřehledná. Děkuji. V. Tichá
Nahrané fotografie