Nahlášené závady

Předmět hlášení: Nefunkční sloupové osvětlení Nahlášeno: 25. 10. 2020 - 10:28Stav: NahlášenoZpráva: Dobrý den. Chtěl bych nahlásit v obci Martinice u pomníčku s křížkem proti objektu čp. 9, nefunkční sloupové osvětlení. Nesvítí již několik týdnů. Protože se jedná o osvětlení zatáčky, kde jsou stromy, prosil bych o opravu tohoto světla. Děkuji Navrátil Petr
Nahrané fotografie