Nahlášené závady

Předmět hlášení: Nefunkční lampa pouličního osvětlení.Nahlášeno: 7. 9. 2020 - 15:00Stav: NahlášenoZpráva: Nefunkční lampa pouličního osvětlení Martinice - před odbočkou na Františky.
Nahrané fotografie