Nahlášené závady

Předmět hlášení: Oprava kanalizační šachty a usazení mřížeNahlášeno: 4. 9. 2020 - 17:47Stav: NahlášenoZpráva: Dobrý den, hlásím závadu: Usazení kanálové mříže v ulici V Plůtku, před vjezdovou bránou k č. p. 244. Propadlá, zbrocená šachta, nebezpečí propadnutí mříže, nebezpečí úrazu a škody na majetku (vozidlo). Již bylo 2x osobně oznámeno na úřadě. Provizorní řešení se po dešti zhroutilo, cihly jsou spadnuté v šachtě. Hrozí ucpání kanalizačního řadu. Děkuji za brzkou opravu Janderová (v zastoupení vlastníků nemovitostí p. Chalupníkové a p. Růžičkové)
Nahrané fotografie