Nahlášené závady

Předmět hlášení: Miřetín nefunkční osvětleníNahlášeno: 27. 5. 2020 - 10:42Stav: NahlášenoZpráva: Mířetín - lampa č. 16 už delší dobu opět nesvítí.
Nahrané fotografie