Nahlášené závady

Předmět hlášení: Miřetín nefunkční osvětlení Nahlášeno: 24. 5. 2020 - 10:22Stav: NahlášenoZpráva: Mířetín - lampa č. 10 už delší dobu opět nesvítí.
Nahrané fotografie