Nahlášené závady

Předmět hlášení: Veřejné osvětleníNahlášeno: 16. 11. 2019 - 22:54Stav: NahlášenoZpráva: Od čtvrtka nesvítí veřejné osvětlení na celé Zábořské ulici.Pokud osvětlení při každém větříku vypadne,chce udělat celkovou rekonstrukci.Vedení dát alespoň do kabelu.
Nahrané fotografie