Nahlášené závady

Předmět hlášení: OsvětleníNahlášeno: 4. 11. 2019 - 17:00Stav: NahlášenoZpráva: Dobrý den,nevím,jestli už někdo nehlásil,nesvítí mezi námi a Loučkovými veřejné osvětlení.Děkuji
Nahrané fotografie