Nahlášené závady

Předmět hlášení: NesvítímeNahlášeno: 4. 10. 2019 - 09:44Stav: NahlášenoZpráva: Dobrý den,ohlašuji,že v ulici Na Ohradě nesvítí pouliční světlo a to u pana Novotného a paní Matlasové.Prosím o správu a děkuji.
Nahrané fotografie