Nahlášené závady

Předmět hlášení: Dětské hřiště v ZáboříNahlášeno: 3. 10. 2019 - 09:58Stav: NahlášenoZpráva: Dobrý den chci se zeptat na opravu dětského hřištěte v Záboří?Popřípadně doplnění o nové prvky.Vím že s tím pořád otravuji ale jde mi o dětičky :-) Děkuji Kusá
Nahrané fotografie