Nahlášené závady

Předmět hlášení: Díra v komunikaciNahlášeno: 13. 8. 2019 - 06:04Stav: NahlášenoZpráva: Chci nahlásit díru v komunikaci na ulici Terézy Novákové mezi domy čp. 71 a čp. 101. Je tam již několik týdnů a stále se zvětšuje. Je to o úraz.
Nahrané fotografie