Soutěž Sbírejte vysloužilé elektrospotřebiče a soutěžte o elektro ceny!

dsc_0780.jpg

V pátek 13. 11. 2015 proběhlo na Městském úřadě v Proseči losování výherců soutěže, kterou pro občany města a přilehlého okolí připravila společnost ELEKTROWIN a.s. ve spolupráci s Regionální rozvojovou agenturou Pardubického kraje.

Soutěž trvala od 29. září do 31. října 2015 a každý, kdo v tomto období na sběrném dvoře města Proseč v Borské ulici odevzdal vysloužilý kompletní elektrospotřebič a k němu vyplnil slosovatelný soutěžní kupón, se automaticky zařadil do slosování o praktické elektro ceny, které do soutěže věnovala společnost ELEKTROWIN.

Za město Proseč se účastnil a výherce cen losoval starosta města Jan Macháček a za společnost ELEKTROWIN a.s. Ing. Hana Soudková, externí poradce pro kraj Pardubický a Královéhradecký. Oba vylosovali celkem 6 výherců těchto cen:

Rychlovarná konvice ETA                                   František Boštík, Poříčí

Sendvičovač ETA                                                 Bohuslav Bitala, Proseč

Akumulátorový šroubovák Fieldmann             Jiří Němec, Podměstí, Proseč

Rádio Hyundai                                                     Věra Sýkorová, Budislav

Horkovzdušný ventilátor Sencor                       Jiří Lacman, Česká Rybná

Topinkovač Rohnson                                          Petr Dočkal, Proseč

Moc děkujeme všem občanům, kteří se do soutěže zapojili, a vylosovaným výhercům blahopřejeme.

23. 11. 2015 23. 11. 2015