Sběrný dvůr Proseč

dsc_0439.jpg
Printer Friendly, PDF & Email

Dovolte mi představit záměr naší společnosti Recycling-kovové odpady a.s. Chotěboř. Naše společnost se dlouhodobě zabývá podnikáním v oblasti ekologie a nakládání s odpady. Podnikáme na trhu s odpady od roku 1996 a za tuto dobu jsme vybudovali 27 provozoven převážně v Pardubickém, Středočeském kraji a kraji Vysočina. Ve spolupráci s vedením vašeho města chceme v Proseči vybudovat moderní sběrný dvůr a výkupnu druhotných surovin, která bude splňovat přísné normy EU.

Za tímto účelem jsme odkoupili pozemek v okrajové části Proseče – směrem na Bor, pod firmou DIPRO v.d.i.. V současné době probíhají závěrečné stavební práce. Dodělávají se zpevněné plochy a obslužné stavby. Sběrný dvůr bude vybaven velkou nájezdovou váhou s digitálním displejem na které je možné zvážit i nákladní automobily. Pokud nám počasí dovolí, bude sběrný dvůr téměř kompletně vybudován do konce roku 2012. Zároveň probíhá vyřizování veškerých povolení k provozování tohoto zařízení. Oficiální otevření sběrného dvoru se připravuje na jaro roku 2013. Sběrný dvůr a výkupna druhotných surovin budou po uvedení do provozu otevřeny od pondělí do soboty a nabídnou veřejnosti nejen možnost uložení nepotřebného odpadu (objemný a stavební odpad, bioodpad, apod.), ale také možnost Sběrný dvůr Prosečzpeněžit druhotné suroviny, jako je železo, barevné kovy, ale i noviny a papír, vyřazené elektrozařízení, sklo, plasty atd.. Hodláme také zajišťovat ekologickou likvidaci automobilů.

Předpokládáme, že provoz ve sběrném dvoře budou zajištovat dva pracovníci. Nabízíme případným zájemcům účast ve výběrovém řízení na tyto místa. Jedná se o jedno dělnické místo – obsluha sběrného dvora a jedno místo administrativní pracovník/ce. V případě vašeho zájmu zašlete prosím váš životopis na email: recyclingcaslav@seznam.cz. Těšíme se na budoucí spolupráci.

Bc. Roman Filip, Recycling-kovové odpady a.s.

20. 11. 2012 26. 12. 2013