Nahlášené závady

Předmět hlášení: Nefunkční veřejné osvětlení Nahlášeno: 3. 9. 2018 - 12:30Stav: NahlášenoZpráva: Mířetín - žádáme o opravu lampy č. 5, která nesvítí vůbec a lampy č. 16, která svítí občas, patrně na heslo, bohužel ho neznáme.
Děkujeme a věříme v bezpečnejší Mířetín
Nahrané fotografie