Nahlášené závady

Předmět hlášení: Nález mrtvých zvířat v leseNahlášeno: 6. 7. 2018 - 08:08Stav: NahlášenoZpráva: Dobrý den, před týdnem jsme náhlásily na ekologické stanice Pasíčka nález dvou silonových pytlů s obsahem mrtvých zvířat. Po týdnu jsme znovu tuto lokalitu naštívily a pytle jsou na stejném místě a po okolí se šíří zápach tlejícího masa. Nevíme kam tuto skutečnost dále nahlásit, lidé krčí rameny, misto hájovny je penzion. Místo se nachází směrem po silnici y Proseče na Bor u Skutče a v první pravootočivé zatáčky je sjezd do leva do lesa. Sjede se dolů a pořád rovně, mine se betonová přízemní budova po levé straně a sloupek 208 pro kola a pořád rovně směrem k závoře, která uzávírá cestu. Místo je asi 15 m před závorou v levo dole v borůvčí. Děkuji za Váš čas. P. Králová
Nahrané fotografie