Nahlášené závady

Předmět hlášení: Osvětlení Nahlášeno: 14. 5. 2018 - 13:00Stav: NahlášenoZpráva: Mířetín - lampa č. 10 nefunguje správně, zhasíná se.
Nahrané fotografie