Nahlášené závady

Předmět hlášení: Oprava SvětlaNahlášeno: 24. 10. 2017 - 12:55Stav: NahlášenoZpráva: Prosím o pravu pouličního světla na ulici Pasecká.

Děkuji
Truncová
Nahrané fotografie