Nahlášené závady

Předmět hlášení: Odpadkové košeNahlášeno: 31. 8. 2017 - 22:51Stav: NahlášenoZpráva: Jak se má udržovat pořádek a dodržovat vyhláška o sběru exkrementů po psech,když na celé ulici Zábořské a T.Novákové je v nynější době jen jeden odpadkový koš a to těsně před náměstím.Druhý koš,který býval u Rychtářových sadů již na svém místě není.Pokud by se měl pořádek udržovat,tak je třeba odpadkové koše dát po 50 nejvýše 100 metrech od sebe.
Druhá věc jsou orientační tabulky kde se nachází která ulice.Cestou z náměstí nebo z Pasecké ulice,nikdo Zábořskou ulici,cca 400 metrů dlouhou nenajde.Na cedulkách by asi mělo být třeba na náměstí směr ulice T.Novákové/ Zábořská.
A další věcí je co se konečně začne dělat s volně pobíhajícími psy.
Nahrané fotografie