Nahlášené závady

Předmět hlášení: Odpad v okolí zběrného dvoru Nahlášeno: 11. 3. 2019 - 11:08Stav: NahlášenoZpráva: Dobrý den,
máme připomínku ohledně zběrného dvoru, chtělo by to instalovat záchytné sítě na plot a dávat sítě na kontejnery, protože při každém větším větru se válí v okolí dvoru odpadky. Při pohledu kolem dvoru vidíte kartony na louce, igelitové pytle v korunách, zkrátka všude kolem.
Bylo by dobré to nějakým způsobem řešit, aby se zamezilo zbytečnému znečišťování části obce v okoli dvoru.
Děkuji a přeji hezký den Staněk
Nahrané fotografie