Nahlášené závady

Předmět hlášení: posyp uliceNahlášeno: 24. 1. 2019 - 13:14Stav: NahlášenoZpráva: Dobrý den,může nám prosím někdo posypat zledovatělou ulici Na Ohradě ?Hlavně její horní část,je to samá ledovatka a popel na posypání už nám došel.Děkuji.
Nahrané fotografie