Nahlášené závady

Předmět hlášení: Pouliční světloNahlášeno: 9. 1. 2019 - 08:15Stav: NahlášenoZpráva: Nesvítí pouliční světlo na Budislavské. Nad Košnarovými.
Nahrané fotografie