Nahlášené závady

Předmět hlášení: Nefunkční veřejné osvětleníNahlášeno: 29. 12. 2018 - 23:37Stav: NahlášenoZpráva: Dobrý den, chtěla bych nahlásit nefunkční veřejné osvětlení na Pasekách. Jedná se o dvě lampy, které už dlouho nesvítí. Jedna je naproti Edlmanom a druhá u cesty směrem ke Klinským. Tento problém byl již několikrát nahlášen u zaměstnanců na MěÚ v Proseči, bohužel bez řešení. Prosím o urgentní řešení tohoto dlouhodobého problému. Děkuji. I.F.
Nahrané fotografie